Aktualizováno 25.4. 2018 21:32

UTAJENÝ ŠÉF PROMLUVIL: Neuhádnete, co dnes dělá recepční Bára! Co se v hotelu od natáčení změnilo?

Zdroj: TV Nova

Po natáčení první epizody nového projektu Utajený šéf došlo v hotelech Lukáše Pytlouna k několika změnám. Jsou nyní zaměstnanci skutečně spokojeni?

Přehrát poslední díl Utajeného šéfa

První epizoda nového pořadu Utajený šéf představila úspěšného hoteliéra Lukáše Pytlouna. Po dobu pěti dnů, které strávil v přestrojení a pod falešnou identitou smyšleného Tomáše Novotného, střídal nejrůznější pracovní pozice ve svých vlastních hotelech. Na začátku si vyzkoušel práci recepčního, poté se na vlastní kůži seznámil s úskalími pozice pokojské. Další v řadě byl číšník a nakonec pak pomocná síla v kuchyni.

Utajený šéf - Pokojská vyhodila šéfa. Je neschopný - 2
Zdroj: TV Nova

Během svého působení na odlišných pracovičtích svých hotelů došel Lukáš Pytloun alias Tomáš Novotný k nejednomu zjištění. Velkým překvapením pro něj byl zápal, se kterým zaměstnanci ke své práci přistupovali. Hlavním předmětem jejich stížností byl ale malý plat.

Utajený šéf - loupání brambor
Zdroj: TV Nova

Po závěrečném odhalení své skutečné identity probral Lukáš se svými podřízenými veškeré dojmy, kterých během působení na jednotlivých pracovištích nabyl. Nakonec slíbil vyšší platy a některým i postup na vyšší pozice. Po natáčení přiznal, že má se svými zaměstnanci také výrazně lepší vztahy. „Určitě mě vnímají jinak. Ty vazby jsou tam silné. Řekl bych, že mám se všemi trochu jiný vztah,“ prozradil Lukáš Pytloun.

A jak to vypadá s recepční Bárou, které hoteliér slíbil povýšení na post ředitelky jednoho ze svých hotelů? To se dozvíte v rozhovoru.

17

GALERIE: Utajený šéf - 25. 4. 2018

Zdroj: TV Nova

Nový pořad Utajený šéf už 25. dubna na Nově - 7

Hodnocení:

NEPŘEHLÉDNĚTE:

 

PJ

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.