VIDEO: Nejen krev a výkaly. Šéfovi v přestrojení se zvedne žaludek z toho, co hosté nechávají v hotelovém pokoji!

Aktualizováno 12.06.2019


Vůbec prvním šéfem v utajení bude úspěšný hoteliér z Liberce. Ve svých hotelech bude zkoušet práci na těch nejnižších postech. Co všechno se dozví? Z toho se vám zvedne žaludek!

Nový pořad TV Nova představí vysoce postavené manažery, kteří budou týden pracovat v utajení ve svých společnostech. Na pět dní se vmísí mezi své zaměstnance a zjistí, co by se bez tohoto pořadu nikdy nedozvěděli. Odhalí chyby, které jim měly zůstat utajeny?

Zdroj: TV Nova

Prvním šéfem, který se postaví tváří v tvář svým zaměstnancům, je Lukáš Pytloun, hoteliér z Liberce. Během úklidu zjistí, co všechno neukáznění hosté dovedou nechat v hotelovém pokoji. A špinavé nádobí zdaleka nebude tím nejhorším, na co narazí...

Zdroj: TV Nova

Předepsaných 40 minut na úklid se od stolu zdá celkem dost, ale jak Lukáš zjistí, realita je jiná. Nakonec neuspěje a pokojská Štěpánka, která bude mít za úkol Lukáše coby nového pracovníka zaučit, se o něm nevyjádří příliš vybíravě: „Vošklivej je, připadá mi takovej přiblblej, já bych ho možná nepostavila před hotel ani zametat,“ prohlásí svérázná pokojská, aniž by poznala svého chlebodárce. Ustojí to její šéf? Dostane cennou lekci a změní svůj přístup?

 

Premiérovou epizodu nového pořadu Utajený šéf sledujte ve středu 25. dubna 2018 ve 20:20 na Nově!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Proč mají šéfové problémy s prací svých zaměstnanců? Tohle se nedá naučit!
Proč mají šéfové problémy s prací svých zaměstnanců? Tohle se nedá naučit!

DOKONALÝ PŘEVLEK! Utajené šéfy v převleku leckdy nepoznaly ani vlastní děti!
DOKONALÝ PŘEVLEK! Utajené šéfy v převleku leckdy nepoznaly ani vlastní děti!