Jak žijí Marie a Hanka po natáčení Utajeného šéfa? Ve firmě se nic nezměnilo: ´BYL TO PODRAZ!´

Aktualizováno 3.5. 2018 17:02
Zdroj: TV Nova

V momentě, kdy Utajený šéf David Vítek sundal masku, se nejednomu ze zaměstnanců zatajil dech. Jak na natáčení vzpomínají dvě Davidovy pracovnice? Marie jednu věc označila za podraz!

Přehrát poslední díl Utajeného šéfa


Další epizoda pořadu Utajený šéf divákům představila generálního ředitele společnosti NWT Davida Vítka.
Ten se v přestrojení a s historkou o natáčení dokumentu o dlouhodobě nezaměstnaných vydal mezi své zaměstnance, aby se na chod svojí vlastní formy mohl podívat ze zcela jiné perspektivy.

Utajený šéf - 2. května 2018
Zdroj: TV Nova

Během svého působení na nejrůznějších pracovištích se seznámil se zaměstnankyněmi Hankou a Marií. Obě ho překvapily svými životními příběhy, ale i odhodláním, kterým se snažily rány osudu překonat. Jak dnes na natáčení vzpomínají?

 

„Ze začátku jsem ho podezírala, že už někdy tuhle práci dělal,“ vzpomínala Marie. Přesto by ji nenapadlo, že se jednalo o jejího nadřízeného, čemuž dopomohl fakt, že se s Davidem Vítkem nikdy předtím nesetkala.

Utajený šéf - 2. května 2018 - Hanka
Zdroj: TV Nova

V závěru epizody pak Marie obdržela od svého šéfa fotoaparát, který se jí náramně hodil ke studiu digitální fotografie, jednorázovou odměnu ve výši 10 000 korun a zároveň se David přislíbil, že Marii i jejím kolegům zvedne plat o deset procent. Hanka pak získala zaslouženou dovolenou a poukaz na zájezd do Disneylandu pro ni a celou její rodinu.

112

GALERIE: Utajený šéf - 2. 5. 2018 II

Zdroj: TV Nova

Utajený šéf - 2. 5. 2018 II - 15

Hodnocení:


 

Dodržel šéf své sliby a proč se paní Marie v rozhovoru zmínila o podrazu? To se dozvíte ve videu!

 

Další epizodu pořadu Utajený šéf sledujte ve středu 9. května 2018 ve 20:20 na Nově!

NEPŘEHLÉDNĚTE:


PJ