VIDEO: Utajený šéf už v bezpečnostní agentuře nepracuje! Po natáčení doplatil na vlastní vylepšení ve firmě

Publikováno 23. 5. 2018
Zdroj: TV Nova

Utajený šéf Miroslav Staško v rozhovoru promluvil o dvou nepříjemných věcech. Své vlastní výpovědi a nedodrženém slibu. Proč už ve firmě nepracuje a proč Lukáš neabsolvoval školení bodyguardingu?

Přehrát poslední díl Utajeného šéfa

Premiérová epizoda pořadu Utajený šéf představila provozního ředitele společnosti Securitas Miroslava Staška. Ten měl možnost vyzkoušet si každodenní práci svých podřízených a zároveň odhalit případné nedostatky.

Utajený šéf - 23. 5. 2018 II - 5
Zdroj: TV Nova


Během působení na nejrůznějších pracovištích společnosti zároveň blíže poznal své zaměstnance, kteří ho ve většině případů příjemně překvapili. Výjimkou byl akorát bezpečnostní pracovník Petr Tobíšek. Tomu pak šéf v závěru epizody udělil důtku s výstrahou. Ostatní se však mohli těšit z krásných odměn.

Utajený šéf - 23. 5. 2018 II - 3
Zdroj: TV Nova


Například Lukáš Sobota toužil dlouhou dobu po kariéře profesionálního bodyguarda. Právě proto se šéf, společně se zbytkem vedení společnosti, rozhodl Lukášovi zaplatit týdenní školení v zahraničí, které ho mělo k životnímu snu posunou zase o krok blíž. V rozhovoru po natáčení však šéf prozradil, že se zatím nepodařilo slib zrealizovat. „Momentálně je to v takové fázi, že ze zahraničního kurzu sešlo,“ řekl. K čemu došlo a proč sám šéf ve společnosti již nepracuje? Na to se podívejte ve videu!

18

GALERIE: Utajený šéf - 23. 5. 2018 II

Zdroj: TV Nova

Utajený šéf - 23. 5. 2018 II - 5

Hodnocení:

Další epizodu pořadu Utajený šéf sledujte ve středu 30. května 2018 ve 20:20 na Nově!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

PJ