VIDEO: Nejen krev a výkaly. Šéfovi v přestrojení se zvedne žaludek z toho, co hosté nechávají v hotelovém pokoji!

Publikováno 23. 4. 2018
Zdroj: TV Nova

Vůbec prvním šéfem v utajení bude úspěšný hoteliér z Liberce. Ve svých hotelech bude zkoušet práci na těch nejnižších postech. Co všechno se dozví? Z toho se vám zvedne žaludek!

Nový pořad TV Nova představí vysoce postavené manažery, kteří budou týden pracovat v utajení ve svých společnostech. Na pět dní se vmísí mezi své zaměstnance a zjistí, co by se bez tohoto pořadu nikdy nedozvěděli. Odhalí chyby, které jim měly zůstat utajeny?

Utajený šéf - 5
Zdroj: TV Nova

Prvním šéfem, který se postaví tváří v tvář svým zaměstnancům, je Lukáš Pytloun, hoteliér z Liberce. Během úklidu zjistí, co všechno neukáznění hosté dovedou nechat v hotelovém pokoji. A špinavé nádobí zdaleka nebude tím nejhorším, na co narazí...

Utajený šéf - 2
Zdroj: TV Nova

Předepsaných 40 minut na úklid se od stolu zdá celkem dost, ale jak Lukáš zjistí, realita je jiná. Nakonec neuspěje a pokojská Štěpánka, která bude mít za úkol Lukáše coby nového pracovníka zaučit, se o něm nevyjádří příliš vybíravě: „Vošklivej je, připadá mi takovej přiblblej, já bych ho možná nepostavila před hotel ani zametat,“ prohlásí svérázná pokojská, aniž by poznala svého chlebodárce. Ustojí to její šéf? Dostane cennou lekci a změní svůj přístup?

 

17

GALERIE: Utajený šéf - 25. 4. 2018

Zdroj: TV Nova

Nový pořad Utajený šéf už 25. dubna na Nově - 7

Hodnocení:

Premiérovou epizodu nového pořadu Utajený šéf sledujte ve středu 25. dubna 2018 ve 20:20 na Nově!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

TV Nova