DRSNÉ VZPOMÍNKY: Jakub z Utajeného šéfa a jeho drogová minulost. Jak vznikly obří dluhy?

Publikováno 31. 5. 2018
Zdroj: TV Nova

Skladník Jakub ze společnosti Pet Center, kterého mohli diváci vidět v premiérové epizodě pořadu Utajený šéf, se v minulosti potýkal s vážnými problémy. Po natáčení se však jeho život úplně změnil.

Přehrát poslední díl Utajeného šéfa

Poslední epizoda Utajeného šéfa v rámci jarního programového schématu představila Dalimila Čecha, ředitele řetězce obchodů se zvířecími potřebami Pet Center. Ten se během natáčení dostal do několika situací, při kterých měl nervy na pochodu. Jednou z nich byl i moment, kdy do prodejny přišla zákaznice shánějící konkrétní produkt, který však nebyl momentálně na skladě, a to i přesto, že dle systému měla být prodejna dostatečně zásobena. „Někdo přijde a ví konkrétně, co chce. To je ideální zákazník každého obchodníka. A my jsme tu zákaznici nechali odejít,“ promluvil Dalimil o nejsilnějším momentu natáčení.

Utajený šéf - 30. 5. 2018 - 5
Zdroj: TV Nova

Během své pětidenní mise se seznámil také se sympatickým skladníkem Jakubem, který v minulosti bojoval se závislostí na drogách i s velkými dluhy. Ten se ve svém zaměstnání snažil a pracoval nad rámec norem, aby si vydělal co nejvíc peněz a mohl se tak mnohem snáze zbavit dluhů. V závěru epizody mu pak šéf nábidl právní pomoc při řešení špatné finančí situace. Jak se však Jakubovi daří dnes? Situace se rapidně změnila!

Více se dozvíte ve videu!

18

GALERIE: Utajený šéf - 30. 5. 2018

Zdroj: TV Nova

Utajený šéf - 30. 5. 2018 - 1

Hodnocení:

NEPŘEHLÉDNĚTE:PJ