HOŘKÉ ZJIŠTĚNÍ: Utajený šéf nebude schopen plnit limit, který sám nastavil. VIDEO

Aktualizováno 2.5. 2018 10:36
Zdroj: TV Nova

Ve středečním díle Utajeného šéfa čeká diváky drama i slzy. Šéf firmy totiž zjistí, že plán, který se v kanceláři zdál jako snadno splnitelný, může být v praxi nerealizovatelný. Co ho vykolejí?

Přehrát poslední díl Utajeného šéfa

V další epizodě pořadu Utajený šéf se v přestrojení do své firmy podívá generální ředitel David Vítek. Firma, kterou sám založil a která se zabývá mimo jiné stavebnictvím a zemědělstvím, má miliardové obraty a přes 400 zaměstnanců. Společnost vyrábí 270 produktů, takže příležitostí, kde testovat zaměstnance, je opravdu spousta. Spolu se šéfem se diváci podívají na střechy, do kanálů i do skleníků.

Utajený šéf - 2. 5. 2018 II - 6
Zdroj: TV Nova

A právě ve skleníku bude generální ředitel čelit normám, které nastavil dle know-how holandských firem. Sám ale už po pár hodinách zjišťuje, že by si na chleba opravdu nevydělal. Na rozdíl od svého školitele, o patnáct let staršího Lubomíra, který nejenže normy plní, ale také dobrovolně opravuje práci po svých méně pečlivých kolezích. „Jsem hluboce přesvědčený, že málokterý z manažerů, který tyto normy tvoří, je reálně opravdu dělal,“ hodnotí Lubomír Daňo nevědomky svého šéfa. „Ono se to z kanceláře dobře radí a hodnotí, ale když je pak nastavený limit, v reálu to vypadá skoro nemožně,“ přiznává nelibě generální ředitel David Vítek, který v plnění nastavených norem zoufale pohořel.

112

GALERIE: Utajený šéf - 2. 5. 2018 II

Zdroj: TV Nova

Utajený šéf - 2. 5. 2018 II - 15

Hodnocení:

Jak se utajený šéf vyrovná s dalšími náročnými úkoly běžných zaměstnanců? Obstojí, anebo se se zlou potáže?
 

Premiérovou epizodu pořadu Utajený šéf sledujte ve středu 2. května 2018 ve 20:20 na Nově!

NEPŘEHLÉDNĚTE:TV Nova