VÝPOVĚDI PO NATÁČENÍ! Zaměstnanci z Utajeného šéfa už v Pet Centru nepracují

Publikováno 30. 5. 2018
Zdroj: TV Nova

Dalimil Čech, ředitel společnosti Pet Center, v rozhovoru promluvil o tom, jak se jeho zaměstnancům daří po natáčení Utajeného šéfa. Z těch, kteří se v premiérové epizodě pořadu objevili, ve firmě už skoro nikdo nepracuje.

Přehrát poslední díl Utajeného šéfa

Ve středu 30. května 2018 mohli diváci sledovat poslední epizodu jarní programové sezony pořadu Utajený šéf. Ta představila ředitele sítě obchodů se zvířecími potřebami Pet Center, který se v přestrojení a s historkou o natáčení dokumentu o nezaměstnanosti vydal na pětidenní misi mezi své zaměstnance, aby zjistil, zda všichni konají ve prospěch firmy.

Utajený šéf - 30. 5. 2018 - 7
Zdroj: TV Nova


Na konci unikátního dobrodružství pociťoval radost ze svých zaměstnanců i z jejich pracovních výkonů, za které všechny po zásluze odměnil. Interní vztahy ve společnosti se tak výrazně zlepšily, přesto dalo několik ze zaměstnanců po natáčení výpověď! Šéf v rozhovoru prozradil, o které pracovníky šlo. „Klára a Ivo u nás už nepracují,“ promluvil. Kromě nich se pro odchod rozhodl i Jakub. „Kuba u nás odpracoval poslední měsíc,“ řekl ještě. Jediným ze zaměstnanců, kteří se v epizodě objevili a ve společnosti nadále pracují, je tak  prodavačka Ivana.

18

GALERIE: Utajený šéf - 30. 5. 2018

Zdroj: TV Nova

Utajený šéf - 30. 5. 2018 - 1

Hodnocení:Co se ve firmě změnilo a proč se po natáčení rozdávaly výpovědi? Na to se podívejte ve videu!
 

NEPŘEHLÉDNĚTE:
 

PJ