VIDEO: Je to flákač a nemakačenko! Podřízená se drsně pustí do šéfa, který tone v hromadě fekálií

Aktualizováno 9.5. 2018 14:34
Zdroj: TV Nova

Na Utajeného šéfa budou tentokrát čekat opravdu peprné úkoly. Od čištění zadělaných mobilních toalet až po drhnutí veřejných sprch. Na své kolegy však moc velký dojem neudělá. Dokonce jej označí za nemakačenka!

Přehrát poslední díl Utajeného šéfa

Ve středu večer budou mít diváci TV Nova možnost sledovat další díl úspěšné reality show Utajený šéf. A bude se opravdu na co dívat! Obchodní a marketingový ředitel Petr Benáčan zažije tvrdý střet s realitou – z vyvoněné kanceláře rovnou mezi fekálie. Firma, do které se diváci podívají, se stará o čistotu mobilních toalet. Zvládne to šéf fyzicky? Ustojí nepříjemný zápach všude kolem?

Utajený šéf - 9. 5. 2018
Zdroj: TV Nova

Jednou z tvrdých zkoušek bude pro Petra umývání záchodků a sprch po festivalu. Pod dohledem laskavé, ale velmi přísné Venduly absolutně nestíhal a pořádně se zapotil. Diváci uvidí nejen problémy Petra se zápachem, ale také to, jak vůbec nezvládne tempo svých podřízených. Nakonec si vyslouží i tvrdou kritiku od Venduly: „Já mám dojem, že je to trošku nemakačenko a víc flákač, ale kdybychom mu pomohli, tak by to bylo snad dobrý,“.

17

GALERIE: Utajený šéf - 9. 5. 2018

Zdroj: TV Nova

Utajený šéf - 9. 5. 2018 - 1

Hodnocení:

Pořad Utajený šéf sledujte každou středu ve 20:20 na Nově!

NEPŘEHLÉDNĚTE: 

 

TV Nova