S ředitelem odešli i další zaměstnanci: Nastaly změny, se kterými jsem nesouhlasil, tvrdí Rostislav z Utajeného šéfa

Aktualizováno 24.5. 2018 14:01
Zdroj: TV Nova

Bezpečnostní pracovník Rostislav Tokoš, kterého diváci viděli v nové epizodě pořadu Utajený šéf, po natáčení odešel ze zaměstnání. Co ho k odchodu vedlo?

Přehrát poslední díl Utajeného šéfa

Premiérová epizoda pořadu Utajený šéf divákům představila provozního ředitele společnosti Securitas Miroslava Staška. Ten se na pět dní v přestrojení a s historkou o natáčení dokumentu o nezaměstnanosti vydal mezi své podřízené, aby odhalil případné nedostatky a problémy, jejichž existence by se k němu za normálních okolností vůbec nedostala.

Utajený šéf - 23. 5. 2018 II - 5
Zdroj: TV Nova

Během působení na různých pracovištích společnosti se seznámil také s Rostislavem Tokošem, bezpečnostním pracovníkem, se kterým zažil hned několik perných chvil. Kromě menšího konfliktu s bezdomovcem na vlakovém nádraží došlo také k šarvátce s nebezpečnými sprejery. „Během toho natáčení jsme zažili spoustu zážitků, které se z paměti jen tak nevymažou,“ vzpomínal s odstupem času Rostislav.

Utajený šéf - 23. 5. 2018 II - 2
Zdroj: TV Nova

Zároveň se dnes již bývalý zaměstnanec společnosti Securitas rozpovídal o svém odchodu z velké firmy, pro kterou pracoval tři roky. Proč se rozhodl dát výpověď? Na to se podívejte v rozhovoru!

18

GALERIE: Utajený šéf - 23. 5. 2018 II

Zdroj: TV Nova

Utajený šéf - 23. 5. 2018 II - 5

Hodnocení:

Další epizodu pořadu Utajený šéf sledujte ve středu 30. května 2018 ve 20:20 na Nově!

NEPŘEHLÉDNĚTE:
 

PJ