SLIBY – CHYBY!? Jak dopadly sliby Utajeného šéfa po natáčení? Taková je realita!

Aktualizováno 9.5. 2018 21:24
Zdroj: TV Nova

Utajený šéf Petr Benáčan na konci čtvrté epizody jednomu ze svých zaměstnanců slíbil, že mu umožní vzít si vytouženou čtrnáctidenní dovolenou, přičemž by byl ochoten za něj práci na nutnou dobu převzít. Po natáčení však oznámil, že slib nedodrží! Proč?

Přehrát poslední díl Utajeného šéfa

V další epizodě pořadu Utajený šéf se divákům představil Petr Benáčan, obchodní a marketingový ředitel společnosti Toi Toi. Během svého působení na nejrůznějších pracovištích firmy, která spravuje tisíce mobilních toalet, se seznámil se skutečnými neduhy nestandardního povolání. Za zkušenost je však nesmírně vděčný. „Určitě mi to přineslo náhled do společnosti z pozice řidiče i dalších lidí, kteří u nás tu práci dělají, nahlížím na to teď jinak,“ vzpomínal na velký zážitek.

Utajený šéf - 9. 5. 2018 - 3
Zdroj: TV Nova

V závěru epizody pak zaměstnance za jejich práci štědře odměnil. Kromě dárků jim však slíbil i velké změny na pracovištích, které měly pracovníkům výrazně zjednodušit výkon jejich činností. Na plzeňské pobočce společnosti tak přibylo řádné sociální zařízení. „Sprchy už jsou hotové, dokonce se nám je podařilo vmontovat dovnitř,“ prozradil Petr.

Utajený šéf - 9. 5. 2018 - 7
Zdroj: TV Nova

Zaměstnanec František vyjádřil lítost nad tím, že mu nebylo umožněno vzít si čtrnáctidenní dovolenou, aby mohl se svou rodinou vycestovat do zahraničí. Ředitel mu pak přislíbil, že mu v dalším roce určitě vyhoví, a to i za předpokladu, že by za něj v práci zaskočil. Po natáčení však Petr Benáčan oznámil, že by olomouckou pobočku obsluhovat nemohl. Proč svůj slib není schopen splnit? Na to se podívejte ve videu!

17

GALERIE: Utajený šéf - 9. 5. 2018

Zdroj: TV Nova

Utajený šéf - 9. 5. 2018 - 1

Hodnocení:

Další epizodu pořadu Utajený šéf sledujte ve středu 16. května 2018 ve 20:20 na Nově!

NEPŘEHLÉDNĚTE: 

PJ