ŠÉF OCHUTNÁ VLASTNÍ MEDICÍNU: Na zaměstnance posílá skryté kontroly, nyní sám u jedné pohoří!

Aktualizováno 25.4. 2018 13:53
Zdroj: TV Nova

Utajenému šéfovi práce v jeho vlastní společnosti nepůjde úplně od ruky. Svým špatným rozhodnutím naštve celou recepci, selže totiž na celé čáře!

Přehrát poslední díl Utajeného šéfa

Diváci budou mít možnost sledovat, jak šéfové významných firem proniknou mezi své zaměstnance a pod smyšlenými identitami budou vykonávat jejich práci. Zvládnou ji lépe, nebo naopak pohoří? Podaří se jim odhalit chyby, které měly zůstat utajené?

Utajený šéf: Lukáš Pytloun - 2
Zdroj: TV Nova

Lukáš Pytloun, první ze šéfů v utajení, je veliký puntičkář, který si se všemi zaměstnanci tyká, ale zároveň na ně posílá kontroly, takzvané „mystery shoppery“, kteří kontrolují správný pracovní postup zaměstnanců. A právě tuto kontrolu, aniž by to Lukáš tušil, na něj pošle i sám štáb. Lukáš tak zůstane na recepci sám tváří v tvář kritickému zákazníkovi.

Utajený šéf: Lukáš Pytloun - 5
Zdroj: TV Nova

Nejenže selže na plné čáře, ale vlastně připraví sebe a své kolegy o peníze. „Ve chvíli, kdy nám host oznámil, že je mystery shopper, myslela jsem, že se zblázním. Hned jsem si uvědomila, za co všechno nám strhnou peníze,“ komentovala recepční Eva Havlíčková Lukášovo naprosté selhání.

17

GALERIE: Utajený šéf - 25. 4. 2018

Zdroj: TV Nova

Nový pořad Utajený šéf už 25. dubna na Nově - 7

Hodnocení:

První epizodu nové reality show Utajený šéf sledujte ve středu 25. dubna 2018 ve 20:20 na Nově!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

 

PJ