JE ŠÉF PODVODNÍK?! Barman Patrik přišel s drsným obviněním. Po natáčení nás takhle podrazil! tvrdí

Aktualizováno 17.5. 2018 11:34
Utajený šéf - 16. 5. 2018 - život po 2
Zdroj: TV Nova

Barman Patrik v závěru další epizody Utajeného šéfa obdržel od svého nadřízeného několik odměn, ani jedné z nich se však reálně nedočkal! Co se stalo?

Přehrát poslední díl Utajeného šéfa

V pořadu Utajený šéf se diváci seznámili s Martinem Šampalíkem, majitelem a zakladatelem řetězce restaurací The PUB. Na pět dní se v přestrojení vydal mezi své zaměstnance, aby se na chod společnosti podíval ze zcela jiného úhlu. Coby zaměstnanec by sám u sebe asi moc nepochodil – nebyl schopen správně vyřizovat objednávky, nestačil tempu svých spolupracovníků a celkově si byl svou prací nejistý. Možná právě proto pak své podřízené ocenil za jejich píli a profesionalitu, s jakou k práci přistupovali.

Utajený šéf - 16. 5. 2018 - 7
Zdroj: TV Nova

V závěru epizody je pak obdaroval krásnými dárky. Například kuchař David si vysloužil poukaz na zájezd do Stockholmu na zápas NHL, barman Patrik zase barmanský kurz. Zároveň mu byla přislíbena posila, která mu měla značně zjednodušit práci – tzv. mobilní číšník. Ani na jedno však nedošlo. Co se tedy stalo? „Ani barmanský kurz, ani mobilní číšník. Vůbec nic jsem nedostal,“ reagoval barman Patrik na otázku, zda jeho šéf dodržel všechny sliby. A co na to Martin Šampalík? „Já jsem se pokusil se s Patrikem několikrát spojit, dokonce jsem našel několik variant těch kurzů, aby si vybral. To, že se k tomu zatím nerozhoupal, je spíš na něm,“ odpovídal zakladatel a majitel společnosti The PUB na otázku, proč svůj slib nedodržel. „Samozřejmě ho k tomu nemůžu nutit, ale budu rád, když k tomu kurzu dojde,“ pokračoval ještě.

Utajený šéf - 16. 5. 2018 - 6
Zdroj: TV Nova

Martin se tak dle svých slov rozhodně nesnaží svého zaměstnance Patrika nijak oblafnout a jen čeká na jeho vyjádření. Velkým pomocníkem měl být Patrikovi také mobilní číšník, přesto mladý barman uvedl, že se jej zatím nedočkal. Utajený šéf Martin má však důvod, proč k jeho zavedení stále nedošlo. „Nechali jsme si vyvinout systém na míru a momentálně ho testujeme. V momentě, kdy bude všechno připravené, ho nasadíme do provozu,“ vysvětloval podnikatel.

19

GALERIE: Utajený šéf - 16. 5. 2018

Zdroj: TV Nova

Utajený šéf - 16. 5. 2018 - 9

Hodnocení:

Další epizodu pořadu Utajený šéf sledujte ve středu 23. května 2018 ve 20:20 na Nově!

NEPŘEHLÉDNĚTE: 

PJ