Po natáčení Utajeného šéfa: Barmanka Lucie má úplně jiný osud!

Aktualizováno 12.06.2019


Utajený šéf Martin Šampalík coby zaměstnanec svojí vlastní firmy pohořel. Ze strany podřízených si několikrát vyslechl tvrdou kritiku. Jak na natáčení vzpomíná a k jakým změnám došlo na jedné z poboček?

Přehrát poslední díl Utajeného šéfa

Čtvrtá epizoda pořadu Utajený šéf divákům představila Martina Šampalíka, majitele a zakladatele sítě restaurací The PUB. Ten se v přestrojení a s historkou o natáčení dokumentu o nezaměstnanosti vydal na pět dní mezi své zaměstnance, aby se na chod společnosti podíval ze zcela jiného úhlu. Během svého působení na několika pracovištích firmy zjistil, že práce jeho podřízených může být leckdy skutečně náročná.

Zdroj: TV Nova

Na konci epizody pak zaměstnance odměnil za jejich píli i profesionalitu, s jakou práci vykonávali. Mezi dárky, které Martin pracovníkům věnoval, se objevil například profesionální barmanský kurz anebo poukaz na zájezd do Stockholmu na zápas NHL.

Zdroj: TV Nova

Dlouhou dobu dělala Martinovi starosti především českobudějovická pobočka. Snažil se odhalit příčinu nízké návštěvnosti a malých tržeb. Po natáčení však došlo k razantní změně. K jakému kroku se Martin odhodlal a kde nyní pracuje servírka Lucie? Na to se podívejte ve videu!


 

Další epizodu pořadu Utajený šéf sledujte ve středu 23. května 2018 ve 20:20 na Nově!


NEPŘEHLÉDNĚTE:

Z KADIBUDKY NA PÓDIUM: Pepa z Utajeného šéfa nahrál první album! Poslechněte si drsnou ukázku
Z KADIBUDKY NA PÓDIUM: Pepa z Utajeného šéfa nahrál první album! Poslechněte si drsnou ukázku

VIDEO: Manželé z Utajeného šéfa si užili pohádkovou dovolenou. Jedna věc je ale trápí
VIDEO: Manželé z Utajeného šéfa si užili pohádkovou dovolenou. Jedna věc je ale trápí