Utajený šéf - 30. 5. 2018 - repka
02.06.

VELKÉ ZMĚNY: Zaměstnanci Pet Centra si můžou oddychnout. Šéf se rozhodl zrušit nepříjemnou věc

Poslední epizoda pořadu Utajený šéf v rámci jarního programového schématu představila Dalimila Čecha, ředitele sítě obchodů se zvířecími potřebami Pet Center. Ten se tak postavil tváří v tvář svým vlastním nařízením a normám, tentokrát však z pohledu zaměstnance. V rozhovoru po natáčení prozradil, že ho podřízení natolik přesvědčili o svých schopnostech a profesionalitě, že se rozhodl zrušit jednu zásadní věc, která jim značně znepříjemňovala život. O co se jedná? Na to se podívejte ve videu!

Utajený šéf - 23. 5. 2018 - bonus
aktualizováno 24.05.

CO V TV NEBYLO: Utajený šéf jen nevěřícně kroutil hlavou. Zaměstnanec ho vytočil doběla

Směna Utajeného šéfa Miroslava Staška a jeho podřízeného Petra Tobíška byla více než úsměvná, avšak provoznímu řediteli moc do smíchu nebylo. Pracovní postupy bezpečnostního pracovníka totiž dokázaly šéfa hned několikrát pořádně naštvat. Ke skutečně humorné situaci došlo ve chvíli, kdy byl nahlášen poplach! Podívejte se na scénu, která se do TV nevešla!

Utajený šéf - 23. 5. 2018
23.05.

PROBLÉMY S BEZDOMOVCI A NARKOMANY: Poradí si Utajený šéf ve všech situacích? HLASUJTE

Utajený šéf bude mít tentokrát opravdu nelehký úkol. Vydá se totiž mezi zaměstnance bezpečnostní agentury, kteří denně přicházejí do styku s bezdomovci a nebezpečnými narkomany. Poradí si v nelehkých situacích?

Utajený šéf - Neschopný šéf neuznal svou chybu! - 3
16.05.

TO NEDÁM! Utajený šéf nezvládá drsné podmínky na pracovišti. Není to jednoduché! VIDEO

Premiérová epizoda pořadu Utajený šéf ukáže, jak zvládne Martin Šampalík, majitel a zakladatel řetězce restaurací, práci svých podřízených. Během působení na jednotlivých pracovištích společnosti se mu bude doslovat lepit smůla na paty. Nezvládne stres a nebude schopen si zapamatovat objednávky hostů. Jak celou situaci zvládne? Jeho podřízení mu nedají nic zadarmo!

Utajený šéf - 9. 5. 2018 - reportáž
12.05.

VIDEO: První reakce na účast v Utajeném šéfovi? Petr prozradil, kdo s jeho účastí v pořadu nesouhlasil

Utajený šéf Petr Benáčan si vyzkoušel pořádně špinavou práci. Obchodní a marketingový ředitel společnosti Toi Toi se na pět dní v přestrojení vmísil mezi své zaměstnance, aby si vyzkoušel, co všechno obnáší úklid zadělaných přenosných toalet. Jeho přestrojení bylo natolik věrohodné, že Petra nepoznaly ani jeho vlastní děti! Co Petrovi natáčení přineslo a kdo z jeho rodiny nebyl z účasti v pořadu tak úplně nadšený? Na to se podívejte v reportáži!

Utajený šéf - 9. 5. 2018
07.05.

FEKÁLIE, KAM SE PODÍVÁŠ. Čištění ucpaných záchodů není žádná legrace! VIDEO

Co obnáší čištění mobilních toalet. Jak zvládnout náročnou a nepříliš voňavou práci? A jak to zvládne váš žaludek? Budete štítivě přihlížet, nebo přiložíte ruku k dílu? VIDEO

Utajený šéf - Petr - život po
03.05.

PROMLUVIL AŽ DNES! Sympatický technik požádal přítelkyni o ruku z televizní obrazovky. Její reakce byla nečekaná

Sympatický technik Petr Gejdoš z druhé epizody Utajeného šéfa požádal svou přítelkyni o ruku z televizní obrazovky. Jaká byla její reakce? Tak trochu nečekaná...

Utajený šéf - 2. května 2018 - život po
02.05.

ZBAVIL SE BŘÍMĚ! Co po natáčení už neovlivňuje chod společnosti? Utajený šéf promluvil

Generální ředitel David Vítek, jehož práci mohli diváci sledovat ve druhé epizodě pořadu Utajený šéf, svolil k rozhovoru po natáčení. K jakým změnám v jeho společnosti po natáčení došlo? Čeho se zbavil?

Utajený šéf - 2. května 2018
02.05.

SMUTNÝ PŘÍBĚH: Kvůli zákeřné nemoci má trvalé následky. Tohle se může stát i vám

Utajený šéf David Vítek se v přestrojení neseznámí jen se skutečnou náplní práce svých zaměstnanců, ale i s jejich životními příběhy. Za srdce ho nejvíce chytne příběh paní Marie. Tu v minulosti postihla zlá nemoc a od té doby je v invalidním důchodu. Svému šéfovi v utajení se svěří...

Utajený šéf: David Vítek - 6
aktualizováno 02.05.

HOŘKÉ ZJIŠTĚNÍ: Utajený šéf nebude schopen plnit limit, který sám nastavil. VIDEO

Ve středečním díle Utajeného šéfa čeká diváky drama i slzy. Šéf firmy totiž zjistí, že plán, který se v kanceláři zdál jako snadno splnitelný, může být v praxi nerealizovatelný. Co ho vykolejí?

Utajený šéf - 2. 5. 2018
aktualizováno 27.04.

ÚZKOST A POTKANI: Další Utajený šéf se podívá i do kanálu! Manuální práce mu moc nepůjde

Další epizoda pořadu Utajený šéf divákům představí generálního ředitele velké společnosti, který si během pěti dnů si vyzkouší práci na těch nejnižších pozicích firmy, kterou řídí. Dostane se tak například do kanálu a vyzkouší si i náročnou práci u pásu. Jak si poradí a co odhalí? Další epizodu pořadu Utajený šéf sledujte ve středu 2. května 2018 ve 20:20 na Nově!

Utajený šéf - 25. 4. 2018 - život po 2
aktualizováno 26.04.

CO BUDE DÁL? Recepční Bára z Utajeného šéfa neví, jestli se vrátí do práce. Bojí se o své zdraví

Recepční Bára dostala na konci dílu nového pořadu Utajený šéf od svého nadřízeného Lukáše Pytlouna nabídku vést jeden z hotelů. Všechno ale může být úplně jinak. Co její budoucnost ohrožuje?