Utajený šéf - hlasování
aktualizováno 03.06.

Strach z hadů, potyčka na stadionu nebo úklid kadibudek? HLASUJTE, který díl Utajeného šéfa byl nejlepší

Pořad Utajený šéf představil divákům několik významným majitelů a ředitelů úspěšných firem. Která epizoda se vám líbila nejvíce?

Utajený šéf 23. 5. 2018 - Volejte novu
aktualizováno 26.05.

Byla to bouda? Jeden ze zaměstnanců dodnes nedostal, co mu Utajený šéf slíbil!

Premiérová epizoda pořadu Utajený šéf představila provozního ředitele společnosti Securitas Miroslava Staška. Ten se v přestrojení a s historkou o natáčení dokumentu o nezaměstnanosti vydal mezi své podřízené, aby zjistil, nakolik rozdílný je pohled na práci zpoza ředitelského stolu a z očí zaměstnance. V závěru epizody pak svým pracovníkům rozdal několik odměn. Jeden z nich ji však dodnes neobdržel. Co stojí za nedodržením slibu? Na to se podívejte v reportáži

Utajený šéf - 2. května 2018
02.05.

SMUTNÝ PŘÍBĚH: Kvůli zákeřné nemoci má trvalé následky. Tohle se může stát i vám

Utajený šéf David Vítek se v přestrojení neseznámí jen se skutečnou náplní práce svých zaměstnanců, ale i s jejich životními příběhy. Za srdce ho nejvíce chytne příběh paní Marie. Tu v minulosti postihla zlá nemoc a od té doby je v invalidním důchodu. Svému šéfovi v utajení se svěří...

Utajený šéf - 2. května 2018 - 4
aktualizováno 30.04.

Práce v EXTRÉMNÍCH PODMÍNKÁCH: Velký nápor na psychiku Utajeného šéfa! Hrozí mu v kanálu nebezpečí?

O tom, jak fyzicky a psychicky může být práce náročná, se přesvědčí další z Utajených šéfů. Z pohodlné kanceláře se totiž podívá rovnou do kanálu!

Nový pořad Utajený šéf už 25. dubna na Nově - 3
21.04.

DOKONALÝ PŘEVLEK! Utajené šéfy v převleku leckdy nepoznaly ani vlastní děti!

Šéfové a majitelé velkých firem se v novém pořadu Utajený šéf vydají v přestrojení mezi své zaměstnance. S vymyšlenou identitou tak budou sledovat chod svých podniků ze zcela jiné perspektivy. Kreativní producent Radovan Síbrt v rozhovoru promluvil o problémech, na které šéfové v převleku naráželi, ale i o zákulisí pořadu. Více v reportáži!