Utajený šéf - 30. 5. 2018 - život po
30.05.

VÝPOVĚDI PO NATÁČENÍ! Zaměstnanci z Utajeného šéfa už v Pet Centru nepracují

Dalimil Čech, ředitel společnosti Pet Center, v rozhovoru promluvil o tom, jak se jeho zaměstnancům daří po natáčení Utajeného šéfa. Z těch, kteří se v premiérové epizodě pořadu objevili, ve firmě už skoro nikdo nepracuje.

Utajený šéf - 9. 5. 2018 - život po - op
aktualizováno 09.05.

SLIBY – CHYBY!? Jak dopadly sliby Utajeného šéfa po natáčení? Taková je realita!

Utajený šéf Petr Benáčan na konci čtvrté epizody jednomu ze svých zaměstnanců slíbil, že mu umožní vzít si vytouženou čtrnáctidenní dovolenou, přičemž by byl ochoten za něj práci na nutnou dobu převzít. Po natáčení však oznámil, že slib nedodrží! Proč?

Utajený šéf - 9. 5. 2018
08.05.

NECHUTNÉ: Utajenému šéfovi vystříknou lidské výkaly do obličeje. VIDEO

Utajený šéf Petr Benáčan si během svého pětidenního sondování mezi svými zaměstnanci vyzkouší práci, ke které by se za normálních okolností vůbec nedostal. Během čištění mobilních toalet ho zaskočí ucpaná trubka. Při snaze o její uvolnění mu vyletí fekálie přímo do obličeje.

Utajený šéf - reportáž z Volejte Novu
28.04.

Co Utajenému šéfovi nejvíce zkomplikovalo natáčení? Byla to jedna část jeho převleku!

Prvním Utajeným šéfem se stal hoteliér Lukáš Pytloun. Za svou účast v pořadu je nesmírně rád, neboť nabyl spousty zážitků i zkušeností a také posílil své vztahy se zaměstnanci. Přesto dokázal popsat několik věcí, které mu při natáčení trochu zkomplikovaly život. Tou největší byl samotný převlek. Falešné zuby a hlavně dioptrické brýle dokázaly šéfa pěkně potrápit. Co dalšího Lukášovi činilo problémy?

Utajený šéf - 2. 5. 2018
aktualizováno 27.04.

ÚZKOST A POTKANI: Další Utajený šéf se podívá i do kanálu! Manuální práce mu moc nepůjde

Další epizoda pořadu Utajený šéf divákům představí generálního ředitele velké společnosti, který si během pěti dnů si vyzkouší práci na těch nejnižších pozicích firmy, kterou řídí. Dostane se tak například do kanálu a vyzkouší si i náročnou práci u pásu. Jak si poradí a co odhalí? Další epizodu pořadu Utajený šéf sledujte ve středu 2. května 2018 ve 20:20 na Nově!

Utajený šéf - 25. 4. 2018 - život po 2
aktualizováno 26.04.

CO BUDE DÁL? Recepční Bára z Utajeného šéfa neví, jestli se vrátí do práce. Bojí se o své zdraví

Recepční Bára dostala na konci dílu nového pořadu Utajený šéf od svého nadřízeného Lukáše Pytlouna nabídku vést jeden z hotelů. Všechno ale může být úplně jinak. Co její budoucnost ohrožuje?

Utajený šéf - Šéf na zaměstnance posílá kontroly, ale sám pohořel - 4
23.04.

NECHUTNÉ: Co všechno jsou lidé schopní nechat v hotelovém pokoji? Šéfovi v utajení se zvedne žaludek! VIDEO

Vůbec prvním šéfem v utajení se stane liberecký hoteliér Lukáš Pytloun. Ten si během pěti dnů v přestrojení vyzkouší práci na těch nejnižších postech svých vlastních hotelů. Při uklízení hotelového pokoje narazí na skutečné „skvosty“. Co mu zvedne žaludek?