Utajený šéf - 30. 5. 2018 - život po
30.05.

VÝPOVĚDI PO NATÁČENÍ! Zaměstnanci z Utajeného šéfa už v Pet Centru nepracují

Dalimil Čech, ředitel společnosti Pet Center, v rozhovoru promluvil o tom, jak se jeho zaměstnancům daří po natáčení Utajeného šéfa. Z těch, kteří se v premiérové epizodě pořadu objevili, ve firmě už skoro nikdo nepracuje.

Utajený šéf - 30. 5. 2018
aktualizováno 30.05.

Utajený šéf v nesnázích! Zákaznici vyskočilo morče z rukou a našlo díru. VIDEO

Nová epizoda pořadu Utajený šéf představí Dalimila Čecha, ředitele řetězce obchodů se zvířecími potřebami Pet Center. Během své pětidenní mise se dostane do několika humorných situací. Jednou z nich je i vyčerpávající nahánění křečka, který přímo na prodejně vyskočí z rukou mladé zákaznice! Jak si šéf ve stresující chvíli poradí?

Utajený šéf - 30. 5. 2018
27.05.

NIC PRO ARACHNOFOBIKY: Pavouci, hadi a další havěť. Utajený šéf musí překonat své fóbie!

Nová epizoda pořadu Utajený šéf představí majitele sítě obchodů se zvířecími potřebami. Během své pětidenní mise se bude muset postavit svým fóbiím z pavouků a hadů a zároveň se pokusí odhalit skutečnosti, které by se bez tohoto pořadu vůbec nedozvěděl. Jak zvládne práci svých zaměstnanců?

Utajený šéf - 23. 5. 2018 - život po
23.05.

VIDEO: Utajený šéf už v bezpečnostní agentuře nepracuje! Po natáčení doplatil na vlastní vylepšení ve firmě

Utajený šéf Miroslav Staško v rozhovoru promluvil o dvou nepříjemných věcech. Své vlastní výpovědi a nedodrženém slibu. Proč už ve firmě nepracuje a proč Lukáš neabsolvoval školení bodyguardingu?

Utajený šéf - 16. 5. 2018 - 2
16.05.

UDĚLÁM Z TEBE VOLA! Servírka Lucka si Utajeného šéfa pěkně podá. Udělal kritickou chybu v objednávce!

V další epizodě pořadu Utajený šéf se diváci podívají do restauračního řetězce s jeho spolumajitelem Martinem Šampalíkem. Ten bude pod skrytou identitou zjišťovat, zda všechny pobočky dodržují jeho přísná pravidla. Seznámí se také s ráznou servírkou Luckou, která ho dostane do velmi nepříjemné situace...

Utajený šéf - Neschopný šéf neuznal svou chybu! - 3
16.05.

TO NEDÁM! Utajený šéf nezvládá drsné podmínky na pracovišti. Není to jednoduché! VIDEO

Premiérová epizoda pořadu Utajený šéf ukáže, jak zvládne Martin Šampalík, majitel a zakladatel řetězce restaurací, práci svých podřízených. Během působení na jednotlivých pracovištích společnosti se mu bude doslovat lepit smůla na paty. Nezvládne stres a nebude schopen si zapamatovat objednávky hostů. Jak celou situaci zvládne? Jeho podřízení mu nedají nic zadarmo!

Utajený šéf - 16. 5. 2018
aktualizováno 14.05.

VIDEO: Tajemství bylo málem prozrazeno! S jednou částí převleku měl Utajený šéf velký problém

Premiérová epizoda pořadu Utajený šéf divákům představí Martina Šampalíka, majitele a zakladatele řetězce restaurací. Ten se na pět dní v přestrojení vmísí mezi své zaměstnance, aby si sám vyzkoušel práci, kterou musejí vykonávat, a zároveň, aby odhalil případné nedostatky, o nichž by se za normálních okolností vůbec nedozvěděl. Zůstat v utajení však leckdy Martinovi působilo nemalé obtíže, přičemž ty největší skýtal právě jeho převlek. Z čeho měl strach?

Utajený šéf - 9. 5. 2018 - život po - op
aktualizováno 09.05.

SLIBY – CHYBY!? Jak dopadly sliby Utajeného šéfa po natáčení? Taková je realita!

Utajený šéf Petr Benáčan na konci čtvrté epizody jednomu ze svých zaměstnanců slíbil, že mu umožní vzít si vytouženou čtrnáctidenní dovolenou, přičemž by byl ochoten za něj práci na nutnou dobu převzít. Po natáčení však oznámil, že slib nedodrží! Proč?

Utajený šéf - 9. 5. 2018
08.05.

NECHUTNÉ: Utajenému šéfovi vystříknou lidské výkaly do obličeje. VIDEO

Utajený šéf Petr Benáčan si během svého pětidenního sondování mezi svými zaměstnanci vyzkouší práci, ke které by se za normálních okolností vůbec nedostal. Během čištění mobilních toalet ho zaskočí ucpaná trubka. Při snaze o její uvolnění mu vyletí fekálie přímo do obličeje.

Utajený šéf - 2. 5. 2018
aktualizováno 27.04.

ÚZKOST A POTKANI: Další Utajený šéf se podívá i do kanálu! Manuální práce mu moc nepůjde

Další epizoda pořadu Utajený šéf divákům představí generálního ředitele velké společnosti, který si během pěti dnů si vyzkouší práci na těch nejnižších pozicích firmy, kterou řídí. Dostane se tak například do kanálu a vyzkouší si i náročnou práci u pásu. Jak si poradí a co odhalí? Další epizodu pořadu Utajený šéf sledujte ve středu 2. května 2018 ve 20:20 na Nově!

Utajený šéf - 25. 4. 2018 - život po 2
aktualizováno 26.04.

CO BUDE DÁL? Recepční Bára z Utajeného šéfa neví, jestli se vrátí do práce. Bojí se o své zdraví

Recepční Bára dostala na konci dílu nového pořadu Utajený šéf od svého nadřízeného Lukáše Pytlouna nabídku vést jeden z hotelů. Všechno ale může být úplně jinak. Co její budoucnost ohrožuje?

Nový pořad Utajený šéf už 25. dubna na Nově - 6
aktualizováno 19.04.

PROBLÉMY ŠÉFŮ: Práci ve vlastních firmách často nezvládali! Proč? Tady máte vysvětlení

Majitelé firem se v novém pořadu televize Nova Utajený šéf potýkali s velkými problémy. Co pro ně bylo na nejnižších postech svých firem nejtěžší?