Utajený šéf - hlasování
aktualizováno 03.06.

Strach z hadů, potyčka na stadionu nebo úklid kadibudek? HLASUJTE, který díl Utajeného šéfa byl nejlepší

Pořad Utajený šéf představil divákům několik významným majitelů a ředitelů úspěšných firem. Která epizoda se vám líbila nejvíce?

Utajený šéf - 9. 5. 2018
aktualizováno 09.05.

NECHUTNÉ: Jak moc jsou lidé schopní zadělat přenosnou toaletu? Utajenému šéfovi se zvedne žaludek

Utajený šéf se doslova ponoří do lidských výkalů. Obchodní a marketingový ředitel společnosti spravující tisíce mobilních toalet si vyzkouší, jak tvrdá dokáže být práce techniků společnosti Toi Toi. Během čištění přenosných záchodků se mu několikrát zvedne žaludek. Sebevědomí mu nepřidá ani kritika jeho podřízených. Zvládne obtížnou výzvu?

Utajený šéf - 2. května 2018 - 4
aktualizováno 30.04.

Práce v EXTRÉMNÍCH PODMÍNKÁCH: Velký nápor na psychiku Utajeného šéfa! Hrozí mu v kanálu nebezpečí?

O tom, jak fyzicky a psychicky může být práce náročná, se přesvědčí další z Utajených šéfů. Z pohodlné kanceláře se totiž podívá rovnou do kanálu!

Utajený šéf - reportáž z Volejte Novu
28.04.

Co Utajenému šéfovi nejvíce zkomplikovalo natáčení? Byla to jedna část jeho převleku!

Prvním Utajeným šéfem se stal hoteliér Lukáš Pytloun. Za svou účast v pořadu je nesmírně rád, neboť nabyl spousty zážitků i zkušeností a také posílil své vztahy se zaměstnanci. Přesto dokázal popsat několik věcí, které mu při natáčení trochu zkomplikovaly život. Tou největší byl samotný převlek. Falešné zuby a hlavně dioptrické brýle dokázaly šéfa pěkně potrápit. Co dalšího Lukášovi činilo problémy?

Nový pořad Utajený šéf už 25. dubna na Nově - 7
aktualizováno 20.04.

JAK TO VIDÍ ŠÉF: Co se změnilo? Šéfové firem hodnotí situaci ve svých podnicích po natáčení

Na konci pořadu Utajený šéf odhalí manažeři v přestrojení zaměstnancům svou pravou identitu. A logicky dojde v jejich firmách hned k několika změnám. Jaké budou? A jak natáčení změnilo šéfa samotného? To najdete v rubrice Jak to vidí šéf.