Utajený šéf - 30. 5. 2018 - repka
02.06.

VELKÉ ZMĚNY: Zaměstnanci Pet Centra si můžou oddychnout. Šéf se rozhodl zrušit nepříjemnou věc

Poslední epizoda pořadu Utajený šéf v rámci jarního programového schématu představila Dalimila Čecha, ředitele sítě obchodů se zvířecími potřebami Pet Center. Ten se tak postavil tváří v tvář svým vlastním nařízením a normám, tentokrát však z pohledu zaměstnance. V rozhovoru po natáčení prozradil, že ho podřízení natolik přesvědčili o svých schopnostech a profesionalitě, že se rozhodl zrušit jednu zásadní věc, která jim značně znepříjemňovala život. O co se jedná? Na to se podívejte ve videu!

Utajený šéf - 30. 5. 2018 - život po II
31.05.

DRSNÉ VZPOMÍNKY: Jakub z Utajeného šéfa a jeho drogová minulost. Jak vznikly obří dluhy?

Skladník Jakub ze společnosti Pet Center, kterého mohli diváci vidět v premiérové epizodě pořadu Utajený šéf, se v minulosti potýkal s vážnými problémy. Po natáčení se však jeho život úplně změnil.

Utajený šéf - 23. 5. 2018 - život po
25.05.

Rosťa z Utajeného šéfa zažil šok: Den před svatbou mu od ředitele přišla SMS, která vše měnila!

V závěru premiérové epizody pořadu Utajený šéf slíbil provozní ředitel jednomu ze zaměstnanců finanční příspěvek na svatební cestu. Jak to dopadlo s realizací slibu a co den před svatbou pracovníka překvapilo?

Utajený šéf - 23. 5. 2018 - život po
aktualizováno 24.05.

S ředitelem odešli i další zaměstnanci: Nastaly změny, se kterými jsem nesouhlasil, tvrdí Rostislav z Utajeného šéfa

Bezpečnostní pracovník Rostislav Tokoš, kterého diváci viděli v nové epizodě pořadu Utajený šéf, po natáčení odešel ze zaměstnání. Co ho k odchodu vedlo?

Utajený šéf - 16. 5. 2018 - život po 2
aktualizováno 17.05.

JE ŠÉF PODVODNÍK?! Barman Patrik přišel s drsným obviněním. Po natáčení nás takhle podrazil! tvrdí

Barman Patrik v závěru další epizody Utajeného šéfa obdržel od svého nadřízeného několik odměn, ani jedné z nich se však reálně nedočkal! Co se stalo?

Utajený šéf - 9. 5. 2018 - reportáž
12.05.

VIDEO: První reakce na účast v Utajeném šéfovi? Petr prozradil, kdo s jeho účastí v pořadu nesouhlasil

Utajený šéf Petr Benáčan si vyzkoušel pořádně špinavou práci. Obchodní a marketingový ředitel společnosti Toi Toi se na pět dní v přestrojení vmísil mezi své zaměstnance, aby si vyzkoušel, co všechno obnáší úklid zadělaných přenosných toalet. Jeho přestrojení bylo natolik věrohodné, že Petra nepoznaly ani jeho vlastní děti! Co Petrovi natáčení přineslo a kdo z jeho rodiny nebyl z účasti v pořadu tak úplně nadšený? Na to se podívejte v reportáži!

Utajený šéf - 2. května 2018 - život po III
aktualizováno 03.05.

Jak žijí Marie a Hanka po natáčení Utajeného šéfa? Ve firmě se nic nezměnilo: ´BYL TO PODRAZ!´

V momentě, kdy Utajený šéf David Vítek sundal masku, se nejednomu ze zaměstnanců zatajil dech. Jak na natáčení vzpomínají dvě Davidovy pracovnice? Marie jednu věc označila za podraz!

Utajený šéf - 2. května 2018 - život po
02.05.

ZBAVIL SE BŘÍMĚ! Co po natáčení už neovlivňuje chod společnosti? Utajený šéf promluvil

Generální ředitel David Vítek, jehož práci mohli diváci sledovat ve druhé epizodě pořadu Utajený šéf, svolil k rozhovoru po natáčení. K jakým změnám v jeho společnosti po natáčení došlo? Čeho se zbavil?

Utajený šéf - 2. května 2018
aktualizováno 01.05.

UTAJENÝ ŠÉF V ŠOKU: Jak to zvládá? Nemocná zaměstnankyně pobírá minimální mzdu

Utajený šéf David Vítek se během působení v přestrojení ve své vlastní firmě seznámí i s nelehkými životními osudy svých zaměstnanců. Jedním z nich je paní Marie, která se potýká s nepříjemnou nemocí. Podá jí Utajený šéf pomocnou ruku?

Utajený šéf - život po - Tomáš
26.04.

VELKÁ ZMĚNA po natáčení Utajeného šéfa: Tomáš už není pomocný kuchař. Má se dnes mnohem lépe!

Utajený šéf Lukáš Pytloun byl dojat příběhem svého mladého zaměstnance Tomáše Mitače. Jak se nadějnému kuchaři daří po natáčení?

Utajený šéf - Volejte Novu
aktualizováno 20.04.

VIDEO: Složité přípravy nového pořadu Utajený šéf! S jakými komplikacemi se tvůrci museli potýkat?

Radovan Síbrt, kreativní producent nového pořadu Utajený šéf, v rozhovoru prozradil, jak probíhaly přípravy jedinečného projektu. Co bylo pro tvůrce nejtěžší?