Utajený šéf - 30. 5. 2018 - život po II
31.05.

DRSNÉ VZPOMÍNKY: Jakub z Utajeného šéfa a jeho drogová minulost. Jak vznikly obří dluhy?

Skladník Jakub ze společnosti Pet Center, kterého mohli diváci vidět v premiérové epizodě pořadu Utajený šéf, se v minulosti potýkal s vážnými problémy. Po natáčení se však jeho život úplně změnil.

Utajený šéf - 30. 5. 2018 - bonus
aktualizováno 31.05.

CO V TV NEBYLO: Zákazník chtěl, aby mu Utajený šéf ukázal hada. To by na něj však musel sáhnout rukou!

Utajený šéf se během natáčení dostal do svízelné situace! Zákazník si totiž přišel koupit hada. Nikdo ze zaměstnanců ale nebyl zrovna přítomen, a tak musel Dalimil pána obsloužit sám! Na chvíle hrůzy se podívejte ve scéně, která se do televize nevešla.

Utajený šéf - 23. 5. 2018 - bonus
aktualizováno 24.05.

CO V TV NEBYLO: Utajený šéf jen nevěřícně kroutil hlavou. Zaměstnanec ho vytočil doběla

Směna Utajeného šéfa Miroslava Staška a jeho podřízeného Petra Tobíška byla více než úsměvná, avšak provoznímu řediteli moc do smíchu nebylo. Pracovní postupy bezpečnostního pracovníka totiž dokázaly šéfa hned několikrát pořádně naštvat. Ke skutečně humorné situaci došlo ve chvíli, kdy byl nahlášen poplach! Podívejte se na scénu, která se do TV nevešla!

Utajený šéf - 23. 5. 2018
aktualizováno 20.05.

PŮJDE O ŽIVOT: Ředitel bezpečnostní agentury se dostane do křížku s narkomany i bezdomovci!

V další epizodě pořadu Utajený šéf se divákům představí provozní ředitel bezpečnostní agentury. Během svého působení na nejrůznějších pozicích společnosti se dostane do přímého kontaktu s bezdomovci, narkomany i nebepečnými zločinci. Jak si poradí v náročných situacích, do kterých se jeho zaměstnanci dostávají takřka denně?

Utajený šéf - Neschopný šéf neuznal svou chybu! - 3
16.05.

TO NEDÁM! Utajený šéf nezvládá drsné podmínky na pracovišti. Není to jednoduché! VIDEO

Premiérová epizoda pořadu Utajený šéf ukáže, jak zvládne Martin Šampalík, majitel a zakladatel řetězce restaurací, práci svých podřízených. Během působení na jednotlivých pracovištích společnosti se mu bude doslovat lepit smůla na paty. Nezvládne stres a nebude schopen si zapamatovat objednávky hostů. Jak celou situaci zvládne? Jeho podřízení mu nedají nic zadarmo!

Utajený šéf - 2. května 2018 - život po III
aktualizováno 03.05.

Jak žijí Marie a Hanka po natáčení Utajeného šéfa? Ve firmě se nic nezměnilo: ´BYL TO PODRAZ!´

V momentě, kdy Utajený šéf David Vítek sundal masku, se nejednomu ze zaměstnanců zatajil dech. Jak na natáčení vzpomínají dvě Davidovy pracovnice? Marie jednu věc označila za podraz!

Utajený šéf - Petr - život po
03.05.

PROMLUVIL AŽ DNES! Sympatický technik požádal přítelkyni o ruku z televizní obrazovky. Její reakce byla nečekaná

Sympatický technik Petr Gejdoš z druhé epizody Utajeného šéfa požádal svou přítelkyni o ruku z televizní obrazovky. Jaká byla její reakce? Tak trochu nečekaná...

Utajený šéf - reportáž z Volejte Novu
28.04.

Co Utajenému šéfovi nejvíce zkomplikovalo natáčení? Byla to jedna část jeho převleku!

Prvním Utajeným šéfem se stal hoteliér Lukáš Pytloun. Za svou účast v pořadu je nesmírně rád, neboť nabyl spousty zážitků i zkušeností a také posílil své vztahy se zaměstnanci. Přesto dokázal popsat několik věcí, které mu při natáčení trochu zkomplikovaly život. Tou největší byl samotný převlek. Falešné zuby a hlavně dioptrické brýle dokázaly šéfa pěkně potrápit. Co dalšího Lukášovi činilo problémy?

Utajený šéf - 25. 4. 2018 - život po
aktualizováno 25.04.

UTAJENÝ ŠÉF PROMLUVIL: Neuhádnete, co dnes dělá recepční Bára! Co se v hotelu od natáčení změnilo?

Po natáčení první epizody nového projektu Utajený šéf došlo v hotelech Lukáše Pytlouna k několika změnám. Jsou nyní zaměstnanci skutečně spokojeni?

Utajený šéf - 25. 4. 2018 - život po 2
aktualizováno 26.04.

CO BUDE DÁL? Recepční Bára z Utajeného šéfa neví, jestli se vrátí do práce. Bojí se o své zdraví

Recepční Bára dostala na konci dílu nového pořadu Utajený šéf od svého nadřízeného Lukáše Pytlouna nabídku vést jeden z hotelů. Všechno ale může být úplně jinak. Co její budoucnost ohrožuje?