Utajený šéf - 30. 5. 2018
aktualizováno 30.05.

Utajený šéf tváří v tvář svým fóbiím! Co se nejvíce hnusí vám? HLASUJTE

Utajený šéf Dalimil Čech se v další epizodě pořadu Utajený šéf podívá do očí svým největším strachům. Z čeho máte strach vy?

Utajený šéf - 16. 5. 2018
13.05.

VIDEO: To si uklidíš, frajere! Nešikovný šéf si ve své provozovně zadělá na velké problémy

Další Utajený šéf se na různých pracovištích svojí společnosti stane terčem velké kritiky. Podřízené naprosto vykolejí nevídanou nešikovností, a tak se nevyhne vlně nepříjemných poznámek. Dokáže nakonec svým zaměstnancům, že je schopen sám zvládnout jejich práci, která je leckdy skutečně náročná?

Utajený šéf - 9. 5. 2018
04.05.

Lidské výkaly a odporný zápach: Utajený šéf narazí do měkkého. VIDEO

Další Utajený šéf si vyzkouší poměrně netradiční zaměstnání. Na pět dní se v přestrojení vydá mezi své podřízené, aby zjistil, co všechno obnáší úklid zaneřáděných přenosných toalet. Dostane se do kontaktu s lidskými výkaly, až se mu udělá špatně. Jak zvládne psychicky i fyzicky náročnou práci?

Utajený šéf - loupání brambor
aktualizováno 24.04.

VIDEO: Za jak dlouho oloupe šéf luxusní sítě hotelů kbelík brambor? V kuchyni z něj radost nemají

V první epizodě nového pořadu Utajený šéf se divákům představí úspěšný hoteliér Lukáš Pytloun. Poté, co razantně změní svůj zevnějšek, se vydá se v přestrojení mezi své zaměstnace a vyzkouší si práci na těch nejnižších postech vlastních hotelů. Jak se mu povede coby pomocné síle v kuchyni?

Nový pořad Utajený šéf už 25. dubna na Nově - 7
aktualizováno 20.04.

JAK TO VIDÍ ŠÉF: Co se změnilo? Šéfové firem hodnotí situaci ve svých podnicích po natáčení

Na konci pořadu Utajený šéf odhalí manažeři v přestrojení zaměstnancům svou pravou identitu. A logicky dojde v jejich firmách hned k několika změnám. Jaké budou? A jak natáčení změnilo šéfa samotného? To najdete v rubrice Jak to vidí šéf.

Utajený šéf - Pokojská vyhodila šéfa. Je neschopný - 3
aktualizováno 24.04.

TV Nova chystá nejpopulárnější show v americké televizní historii. Do vysílání půjde už v dubnu!

Televize Nova připravila pro své diváky českou verzi populárního pořadu Undercover Boss, který uvede pod názvem Utajený šéf. Na co se fanoušci mohou těšit?