Utajený šéf - hlasování
aktualizováno 03.06.

Strach z hadů, potyčka na stadionu nebo úklid kadibudek? HLASUJTE, který díl Utajeného šéfa byl nejlepší

Pořad Utajený šéf představil divákům několik významným majitelů a ředitelů úspěšných firem. Která epizoda se vám líbila nejvíce?

Utajený šéf - 30. 5. 2018 - repka
02.06.

VELKÉ ZMĚNY: Zaměstnanci Pet Centra si můžou oddychnout. Šéf se rozhodl zrušit nepříjemnou věc

Poslední epizoda pořadu Utajený šéf v rámci jarního programového schématu představila Dalimila Čecha, ředitele sítě obchodů se zvířecími potřebami Pet Center. Ten se tak postavil tváří v tvář svým vlastním nařízením a normám, tentokrát však z pohledu zaměstnance. V rozhovoru po natáčení prozradil, že ho podřízení natolik přesvědčili o svých schopnostech a profesionalitě, že se rozhodl zrušit jednu zásadní věc, která jim značně znepříjemňovala život. O co se jedná? Na to se podívejte ve videu!

Utajený šéf - 30. 5. 2018 - život po II
31.05.

DRSNÉ VZPOMÍNKY: Jakub z Utajeného šéfa a jeho drogová minulost. Jak vznikly obří dluhy?

Skladník Jakub ze společnosti Pet Center, kterého mohli diváci vidět v premiérové epizodě pořadu Utajený šéf, se v minulosti potýkal s vážnými problémy. Po natáčení se však jeho život úplně změnil.

Utajený šéf - 30. 5. 2018 - bonus
aktualizováno 31.05.

CO V TV NEBYLO: Zákazník chtěl, aby mu Utajený šéf ukázal hada. To by na něj však musel sáhnout rukou!

Utajený šéf se během natáčení dostal do svízelné situace! Zákazník si totiž přišel koupit hada. Nikdo ze zaměstnanců ale nebyl zrovna přítomen, a tak musel Dalimil pána obsloužit sám! Na chvíle hrůzy se podívejte ve scéně, která se do televize nevešla.

Utajený šéf 23. 5. 2018 - Volejte novu
aktualizováno 26.05.

Byla to bouda? Jeden ze zaměstnanců dodnes nedostal, co mu Utajený šéf slíbil!

Premiérová epizoda pořadu Utajený šéf představila provozního ředitele společnosti Securitas Miroslava Staška. Ten se v přestrojení a s historkou o natáčení dokumentu o nezaměstnanosti vydal mezi své podřízené, aby zjistil, nakolik rozdílný je pohled na práci zpoza ředitelského stolu a z očí zaměstnance. V závěru epizody pak svým pracovníkům rozdal několik odměn. Jeden z nich ji však dodnes neobdržel. Co stojí za nedodržením slibu? Na to se podívejte v reportáži

Utajený šéf - 23. 5. 2018 - život po
aktualizováno 24.05.

S ředitelem odešli i další zaměstnanci: Nastaly změny, se kterými jsem nesouhlasil, tvrdí Rostislav z Utajeného šéfa

Bezpečnostní pracovník Rostislav Tokoš, kterého diváci viděli v nové epizodě pořadu Utajený šéf, po natáčení odešel ze zaměstnání. Co ho k odchodu vedlo?

Utajený šéf - 23. 5. 2018 - život po
23.05.

VIDEO: Utajený šéf už v bezpečnostní agentuře nepracuje! Po natáčení doplatil na vlastní vylepšení ve firmě

Utajený šéf Miroslav Staško v rozhovoru promluvil o dvou nepříjemných věcech. Své vlastní výpovědi a nedodrženém slibu. Proč už ve firmě nepracuje a proč Lukáš neabsolvoval školení bodyguardingu?

Utajený šéf - 23. 5. 2018
23.05.

PROBLÉMY S BEZDOMOVCI A NARKOMANY: Poradí si Utajený šéf ve všech situacích? HLASUJTE

Utajený šéf bude mít tentokrát opravdu nelehký úkol. Vydá se totiž mezi zaměstnance bezpečnostní agentury, kteří denně přicházejí do styku s bezdomovci a nebezpečnými narkomany. Poradí si v nelehkých situacích?

Utajený šéf - 23. 5. 2018 - op
22.05.

HRÁČI SE SMRTÍ: Utajený šéf svědkem nepříjemné situace. Zaměstnanec promluví o sebevraždě!

Provozní ředitel bezpečnostní agentury Miroslav Staško se na pět dní v přestrojení vmísí mezi své zaměstnance. Během výkonu službu se seznámí i se sympatickým zaměstnancem Láďou. Ten ho doslova vykolejí svými životními příběhy!

Utajený šéf - 23. 5. 2018
aktualizováno 20.05.

PŮJDE O ŽIVOT: Ředitel bezpečnostní agentury se dostane do křížku s narkomany i bezdomovci!

V další epizodě pořadu Utajený šéf se divákům představí provozní ředitel bezpečnostní agentury. Během svého působení na nejrůznějších pozicích společnosti se dostane do přímého kontaktu s bezdomovci, narkomany i nebepečnými zločinci. Jak si poradí v náročných situacích, do kterých se jeho zaměstnanci dostávají takřka denně?

Utajený šéf - 16. 5. 2018 - 2
16.05.

UDĚLÁM Z TEBE VOLA! Servírka Lucka si Utajeného šéfa pěkně podá. Udělal kritickou chybu v objednávce!

V další epizodě pořadu Utajený šéf se diváci podívají do restauračního řetězce s jeho spolumajitelem Martinem Šampalíkem. Ten bude pod skrytou identitou zjišťovat, zda všechny pobočky dodržují jeho přísná pravidla. Seznámí se také s ráznou servírkou Luckou, která ho dostane do velmi nepříjemné situace...

Utajený šéf - 2. 5. 2018 - reportáž
aktualizováno 05.05.

Pochybnosti před natáčením: Utajenému šéfovi se do pořadu nechtělo. Kdo ho musel přemluvit?

Druhá epizoda pořadu Utajený šéf divákům představila Davida Vítka, generálního ředitele společnosti NWT. V rozhovoru prozradil, že si z natáčení odnesl cenné zkušenosti. „Bylo to nezvyklé, dojímalo mě to,“ svěřil se. Do projektu se mu však v prvních momentech tak úplně nechtělo. Kdo ho nakonec přemluvil? To se dozvíte v reportáži!