Utajený šéf - 30. 5. 2018
30.05.

CELÝ DÍL UTAJENÉHO ŠÉFA: Strach z hadů, velcí pavouci i nestandardní situace

Další epizoda pořadu Utajený šéf divákům představila Dalimila Čecha, ředitele sítě obchodů se zvířecími potřebami Pet Center. Ten se během své pětidenní mise dostal do několika nervydrásajících situací. Zvládl práci svých zaměstnanců, nebo se ukázal jako pořádný lenoch?

Utajený šéf - 30. 5. 2018
aktualizováno 30.05.

Utajený šéf tváří v tvář svým fóbiím! Co se nejvíce hnusí vám? HLASUJTE

Utajený šéf Dalimil Čech se v další epizodě pořadu Utajený šéf podívá do očí svým největším strachům. Z čeho máte strach vy?

Utajený šéf - 30. 5. 2018
aktualizováno 30.05.

Utajený šéf v nesnázích! Zákaznici vyskočilo morče z rukou a našlo díru. VIDEO

Nová epizoda pořadu Utajený šéf představí Dalimila Čecha, ředitele řetězce obchodů se zvířecími potřebami Pet Center. Během své pětidenní mise se dostane do několika humorných situací. Jednou z nich je i vyčerpávající nahánění křečka, který přímo na prodejně vyskočí z rukou mladé zákaznice! Jak si šéf ve stresující chvíli poradí?

Utajený šéf - 30. 5. 2018
aktualizováno 28.05.

Nevěřil jsem, že to bude tak drastické: Utajený šéf byl ze svého nového já v šoku!

Premiérová epizoda pořadu Utajený šéf představí divákům ředitele řetězce obchodů se zvířecími potřebami. Úspěšný byznysman se na pět dní vydá v přestrojení mezi své zaměstnance, aby se na chod společnosti podíval ze zcela jiného úhlu. Právě změna vzhledu dala šéfovi pořádně zabrat. Pořádně v šoku z ní byla i jeho rodina!

Utajený šéf - 30. 5. 2018
27.05.

NIC PRO ARACHNOFOBIKY: Pavouci, hadi a další havěť. Utajený šéf musí překonat své fóbie!

Nová epizoda pořadu Utajený šéf představí majitele sítě obchodů se zvířecími potřebami. Během své pětidenní mise se bude muset postavit svým fóbiím z pavouků a hadů a zároveň se pokusí odhalit skutečnosti, které by se bez tohoto pořadu vůbec nedozvěděl. Jak zvládne práci svých zaměstnanců?

Utajený šéf - 23. 5. 2018 - život po
23.05.

VIDEO: Utajený šéf už v bezpečnostní agentuře nepracuje! Po natáčení doplatil na vlastní vylepšení ve firmě

Utajený šéf Miroslav Staško v rozhovoru promluvil o dvou nepříjemných věcech. Své vlastní výpovědi a nedodrženém slibu. Proč už ve firmě nepracuje a proč Lukáš neabsolvoval školení bodyguardingu?

Utajený šéf - 23. 5. 2018
aktualizováno 23.05.

VIDEO: Drama na fotbalovém stadionu. Utajený šéf si na pomoc musí přivolat policii!

Provozní ředitel bezpečnostní agentury Miroslav Staško se v reality show Utajený šéf pokusí odhalit, jestli jeho zaměstnanci chrání bezpečnost občanů, nebo si to do práce chodí jen odstát...

Utajený šéf - 23. 5. 2018 - celý díl
aktualizováno 23.05.

CELÝ DÍL UTAJENÉHO ŠÉFA: Agrese, nebezpečí i pokus o sebevraždu

Další epizoda pořadu Utajený šéf divákům představila provozního ředitele společnosti Securitas Miroslava Staška. Jak si poradil v nebezpečných situacích, se kterými se jeho podřízení musejí vypořádávat každý den? Odměnil všechny za jejich práci, nebo rozdal výpovědi?

Utajený šéf - 16. 5. 2018 - celý díl
aktualizováno 16.05.

CELÝ DÍL UTAJENÉHO ŠÉFA: Vlna kritiky, nedodržování pokynů i velké změny

Ve čtvrté epizodě pořadu Utajený šéf diváci sledovali Martina Šampalíka, spolumajitele restauračního řetězce, který se v přestrojení a s novou identitou snažil vmísit mezi zaměstnance a odhalit, co možná mělo jeho očím zůstat skryto...

Utajený šéf - 16. 5. 2018 - 2
16.05.

UDĚLÁM Z TEBE VOLA! Servírka Lucka si Utajeného šéfa pěkně podá. Udělal kritickou chybu v objednávce!

V další epizodě pořadu Utajený šéf se diváci podívají do restauračního řetězce s jeho spolumajitelem Martinem Šampalíkem. Ten bude pod skrytou identitou zjišťovat, zda všechny pobočky dodržují jeho přísná pravidla. Seznámí se také s ráznou servírkou Luckou, která ho dostane do velmi nepříjemné situace...

Utajený šéf - Neschopný šéf neuznal svou chybu! - 3
16.05.

TO NEDÁM! Utajený šéf nezvládá drsné podmínky na pracovišti. Není to jednoduché! VIDEO

Premiérová epizoda pořadu Utajený šéf ukáže, jak zvládne Martin Šampalík, majitel a zakladatel řetězce restaurací, práci svých podřízených. Během působení na jednotlivých pracovištích společnosti se mu bude doslovat lepit smůla na paty. Nezvládne stres a nebude schopen si zapamatovat objednávky hostů. Jak celou situaci zvládne? Jeho podřízení mu nedají nic zadarmo!

Utajený šéf - 16. 5. 2018 - 9
aktualizováno 15.05.

VIDEO: Za tyto chyby by sám své podřízené tvrdě trestal! Utajený šéf nezvládá základní práci v restauraci

Utajený šéf Martin Šampalík se v roli číšníka ve své vlastní restauraci zrovna nepředvede. Ze strany podřízeného se na něj snese vlna kritiky!