Utajený šéf - hlasování
aktualizováno 03.06.

Strach z hadů, potyčka na stadionu nebo úklid kadibudek? HLASUJTE, který díl Utajeného šéfa byl nejlepší

Pořad Utajený šéf představil divákům několik významným majitelů a ředitelů úspěšných firem. Která epizoda se vám líbila nejvíce?

Utajený šéf - 30. 5. 2018 - repka
02.06.

VELKÉ ZMĚNY: Zaměstnanci Pet Centra si můžou oddychnout. Šéf se rozhodl zrušit nepříjemnou věc

Poslední epizoda pořadu Utajený šéf v rámci jarního programového schématu představila Dalimila Čecha, ředitele sítě obchodů se zvířecími potřebami Pet Center. Ten se tak postavil tváří v tvář svým vlastním nařízením a normám, tentokrát však z pohledu zaměstnance. V rozhovoru po natáčení prozradil, že ho podřízení natolik přesvědčili o svých schopnostech a profesionalitě, že se rozhodl zrušit jednu zásadní věc, která jim značně znepříjemňovala život. O co se jedná? Na to se podívejte ve videu!

Utajený šéf - 30. 5. 2018 - život po II
31.05.

DRSNÉ VZPOMÍNKY: Jakub z Utajeného šéfa a jeho drogová minulost. Jak vznikly obří dluhy?

Skladník Jakub ze společnosti Pet Center, kterého mohli diváci vidět v premiérové epizodě pořadu Utajený šéf, se v minulosti potýkal s vážnými problémy. Po natáčení se však jeho život úplně změnil.

Utajený šéf - 30. 5. 2018 - bonus
aktualizováno 31.05.

CO V TV NEBYLO: Zákazník chtěl, aby mu Utajený šéf ukázal hada. To by na něj však musel sáhnout rukou!

Utajený šéf se během natáčení dostal do svízelné situace! Zákazník si totiž přišel koupit hada. Nikdo ze zaměstnanců ale nebyl zrovna přítomen, a tak musel Dalimil pána obsloužit sám! Na chvíle hrůzy se podívejte ve scéně, která se do televize nevešla.

Utajený šéf - 30. 5. 2018
29.05.

Zrychlí mu srdeční tep: Z krabice na Utajeného šéfa vyskočí had. Je to vrah, ale srdíčko má!

Premiérová epizoda pořadu Utajený šéf představí ředitele řetězce obchodů se zvířecími potřebami Pet Center. Ten se bude muset několikrát postavit tváří v tvář svému velkému strachu z hadů i hmyzu. Jak si coby zaměstnanec povede?

Utajený šéf 23. 5. 2018 - Volejte novu
aktualizováno 26.05.

Byla to bouda? Jeden ze zaměstnanců dodnes nedostal, co mu Utajený šéf slíbil!

Premiérová epizoda pořadu Utajený šéf představila provozního ředitele společnosti Securitas Miroslava Staška. Ten se v přestrojení a s historkou o natáčení dokumentu o nezaměstnanosti vydal mezi své podřízené, aby zjistil, nakolik rozdílný je pohled na práci zpoza ředitelského stolu a z očí zaměstnance. V závěru epizody pak svým pracovníkům rozdal několik odměn. Jeden z nich ji však dodnes neobdržel. Co stojí za nedodržením slibu? Na to se podívejte v reportáži

Utajený šéf - 23. 5. 2018 - bonus
aktualizováno 24.05.

CO V TV NEBYLO: Utajený šéf jen nevěřícně kroutil hlavou. Zaměstnanec ho vytočil doběla

Směna Utajeného šéfa Miroslava Staška a jeho podřízeného Petra Tobíška byla více než úsměvná, avšak provoznímu řediteli moc do smíchu nebylo. Pracovní postupy bezpečnostního pracovníka totiž dokázaly šéfa hned několikrát pořádně naštvat. Ke skutečně humorné situaci došlo ve chvíli, kdy byl nahlášen poplach! Podívejte se na scénu, která se do TV nevešla!

Utajený šéf - 23. 5. 2018 - život po
aktualizováno 24.05.

S ředitelem odešli i další zaměstnanci: Nastaly změny, se kterými jsem nesouhlasil, tvrdí Rostislav z Utajeného šéfa

Bezpečnostní pracovník Rostislav Tokoš, kterého diváci viděli v nové epizodě pořadu Utajený šéf, po natáčení odešel ze zaměstnání. Co ho k odchodu vedlo?

Utajený šéf - 23. 5. 2018
23.05.

PROBLÉMY S BEZDOMOVCI A NARKOMANY: Poradí si Utajený šéf ve všech situacích? HLASUJTE

Utajený šéf bude mít tentokrát opravdu nelehký úkol. Vydá se totiž mezi zaměstnance bezpečnostní agentury, kteří denně přicházejí do styku s bezdomovci a nebezpečnými narkomany. Poradí si v nelehkých situacích?

Utajený šéf - 23. 5. 2018
aktualizováno 20.05.

PŮJDE O ŽIVOT: Ředitel bezpečnostní agentury se dostane do křížku s narkomany i bezdomovci!

V další epizodě pořadu Utajený šéf se divákům představí provozní ředitel bezpečnostní agentury. Během svého působení na nejrůznějších pozicích společnosti se dostane do přímého kontaktu s bezdomovci, narkomany i nebepečnými zločinci. Jak si poradí v náročných situacích, do kterých se jeho zaměstnanci dostávají takřka denně?

Utajený šéf - 16. 5. 2018 - život po 2
aktualizováno 17.05.

JE ŠÉF PODVODNÍK?! Barman Patrik přišel s drsným obviněním. Po natáčení nás takhle podrazil! tvrdí

Barman Patrik v závěru další epizody Utajeného šéfa obdržel od svého nadřízeného několik odměn, ani jedné z nich se však reálně nedočkal! Co se stalo?

Utajený šéf - 16. 5. 2018 - život po
aktualizováno 17.05.

Po natáčení Utajeného šéfa došlo k razantní změně! Barmanka Lucie má úplně jiný osud

Utajený šéf Martin Šampalík coby zaměstnanec svojí vlastní firmy pohořel. Ze strany podřízených si několikrát vyslechl tvrdou kritiku. Jak na natáčení vzpomíná a k jakým změnám došlo na jedné z poboček?